Logo
Koncentraty białkowe i proszki mleczne

O FIRMIE

Agrocomplex jest nowocześnie zorganizowaną spółką rodzinną założoną w 1989 r.
Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży suchych produktów mlecznych, a w szczególności kazeinianów, kazeiny, serwatki w proszku, mleka w proszku oraz mieszanin mlecznych.

Własne zaplecze produkcyjne pozwala nam na zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

Szczycimy sie stale udoskonalanymi zakładami produkcyjnymi. Nieustanne badanie rynku pozwala nam wprowadzać nowoczesne technologie, najwyższe standardy ochronny środowiska i utrzymywać najwyższe standardy jakości.

Nasz firma służy klientom wykwalifikowanym personelem. Posiadamy rozbudowane centrum logistyki i dystrybucji. W trosce o lepsze warunki współpracy otworzyliśmy biura w USA i Azji.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom naszych klientów planujemy ciągły rozwój struktury lokalizacyjnej. Stale tez poszerzamy listę oferty i usług.

Naszym odbiorcom proponujemy najwyższej jakości produkty a także szybką i profesjonalną obsługę. “Potrafimy zrobić to lepiej wiec służymy klientom jak najlepiej”.

Wizja i misja

Partnerstwo

PARTNERSTWO

Uważamy, że sukces w biznesie zależy od ludzi. Kierując się tym przekonaniem, stale inwestujemy w nasz zespół, doceniamy jakość naszych dostawców i dążymy do utrzymania lojalności. Od początku działalności naszym priorytetem jest zadowolenie klientów.

Jakość

JAKOŚĆ

Stabilność procesów produkcyjnych oraz najwyższa jakość surowców jest kluczowym czynnikiem, który odpowiada za długotrwałą współpracę z naszymi klientami. Strategią firmy jest doskonalenie się na wszystkich płaszczyznach działalności celem zachowania terminowej dystrybucji, szybkości usług, konkurencyjności cen oraz płynnym przepływie informacji.

Produkcja

PRODUKCJA

Ponieważ dostarczamy własne produkty, zapewniamy klientom stabilność i bezpieczeństwo w ramach europejskich i międzynarodowych norm jakości. Cechuje nas doskonałe zarządzanie łańcuchem dostaw. Klientowi świadczymy usługi na wysokim poziomie i zapewniamy mu wyjątkową jakość.

Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Dzięki naszemu doświadczeniu i uznaniu na rynku mamy możliwość konkurowania z innymi podmiotami w branży. Wieloletnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji i obsłudze klienta pozwala nam nieustanie poszerzać grono naszych odbiorców.

Produkcja

  • Do dyspozycji naszych klientów są nowocześnie wyposażone zakłady produkcyjne. W trosce o najwyższą jakość naszych produktów stale rozbudowujemy i unowocześniamy nasze procesy produkcyjne.
  • Naszym klientom oferujemy wielkopowierzchniowe centra magazynowe, a także dobrze rozwinięte centrum dystrybucji i transportu, gwarantując logistykę na najwyższym światowym poziomie.
  • Od początku istnienia firmy staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów podążając za zmieniającymi się , światowymi normami i trendami technologicznymi. Dzięki temu możemy zaoferować szeroką listę produktów najwyższej jakości.
  • Konsekwentnie dążąc do poprawy jakości zbudowaliśmy solidna markę na rynku produktów mlecznych. W związku z tym zaufało nam już wielu odbiorców z całego świata i ku naszej satysfakcji ciągle poszerzamy listę naszych klientów.
  • Niezależnie od długoletniego doświadczenia stawiamy poprzeczkę coraz wyżej, codziennie zmierzając do uzyskania pełnej satysfakcji Klienta.
  • Ważnym elementem w procesie produkcyjnym jest czynnik ludzki. Nieustannie inwestujemy i dbamy o rozwój naszego personelu, zapewniając tym samym satysfakcję w zespole i profesjonalny serwis dla naszych partnerów.
  • Działamy zgodnie z wdrożonymi systemami kontroli jakości audytowanymi przez certyfikowane podmioty zewnętrzne. Dodatkowo posiadamy certyfikaty HALAL oraz Kosher, co świadczy o szerokiej specjalizacji i możliwości docierania do różnorodnych grup klientów.

Informacja o realizacji strategii podatkowej za rok podatkowy 2022 AGROCOMPLEX SP. Z O.O.

Dowiedzieć się więcej

Informacja o realizacji strategii podatkowej za rok podatkowy 2021 AGROCOMPLEX SP. Z O.O.

Dowiedzieć się więcej